Fotovoltaika Pardubice

GABOTHERM

podlahové topení Gabotherm

Německá značka Gabotherm představuje dokonalou stavebnici, která se přizpůsobí každému interiéru, případně exteriéru. Stavebnici, která se přizpůsobí každé architektově vizi. Systém, díky kterému montážník položí podlahové vytápění či stěnové topení dřív, než by čekal. V neposlední řadě představuje systém, jehož životnost daleko přesahuje padesát let, a na který je poskytována záruka deset let.

Speciální případy využití podlahového vytápění:

Podlahové vytápění pro pružné podlahy

Především v tělocvičnách se používají plošně pružné podlahy pro sportovní haly - tzv. pružné podlahy. Jelikož při použití otopných těles je v tělocvičnách velké nebezpečí zranění, používá se převážně podlahové vytápění. U pružných podlah se topné trubky nacházejí v dutíně mezi pružnými nosníky. Trubky podlahového vytápění jsou pomocí upevňovacích lišt připevněny na tepelné izolaci a položeny ve tvaru meandru. Rozteče uložení se řídí podle rozestupů mezi jednotlivými nosníky a jsou stanoveny podle příslušného výrobce podlahové krytiny s ohledem na maximální povolenou teplotu podlahové krytiny.

Podlahové vytápění pro průmyslové podlahy

U průmyslových podlah mohou být topné trubky uloženy v různých úrovních podlahy železobetonu, předpjatého betonu nebo vláknobetonu. Provedení podlahové desky závisí na způspbu použití a z toho vyplývajícího zatížení, které určí statik.

Zásobníky na toalerní papír a dávkovače mýdla na www.meridahk.cz. Společnost EKOSAN nabízí služby v oblasti deratizace, dezinsekce a dezinfekce.