Fotovoltaika Pardubice

LWD 50A -LWD 70A

LWD 50A -LWD 70A

Nová tepelná čerpadla řady LWD jsou dalším rozšířením širokého sortimentu tepelných čerpadel vzduch/voda s úkolem zajištění ještě jednodušší instalace a úspornějšího provozu. Výrobky řady LWD sestávají z tepelného čerpadla pro venkovní instalaci s uzavřeným chladícím okruhem a v interiéru umístěným hydraulickým modulem HMD. V hydraulickém modulu je mj. integrován regulátor Luxtronik 2.0, oběhové čerpadlo topení, expanzní nádoba, pojistná skupina i elektrická topná tyč. Oddělená instalace umožňuje využití tepelného čerpadla LWD 50A a LWD 70A nejen v novostavbách, ale i u rekonstrukcí, a to nejen díky venkovní instalaci stroje, ale i díky vysoké výstupní teplotě topné vody. Propojení obou částí je pomocí topné vody.

Všechny komponenty včetně příslušenství byly vyvinuty pro maximální energetickou účinnost a hospodárnost. Variabilitu instalace zaručuje konzola pro montáž na zeď (WKS), nebo podstavec k instalaci na zem (BKS). Systém doplňuje speciální propojovací průchodka zdí (WDF), taktovací zásobník (WPS 50) a zásobník teplé vody (WWS 202)

Topení, větrání, chlazení i ohřev TUV

Stále přísnější normy pro výstavbu novostaveb mají dopad i na větrání a chlazení obytných místností. Výrobce Alpha-InnoTec proto nové tepelné čerpadlo LWD uzpůsobil tak, aby bylo kompatibilní s větrací věží obsahující větrací jednotku a integrovaný zásobník TUV o objemu 275 litrů. Reverzibilní varianta řady LWD umožňuje nejenom ekonomické vytápění, ale i chlazení interiéru během letních dní.

Vyrobeno v Německu.

Výhody řady LWD:

  • topení, ohřev TUV, variantně větrání i chlazení
  • tichý provoz - pouze 45 dB(A)*
  • vysoký topný faktor: 3,7 při A2/W35
  • výstupní teplota topné vody až 70°C
  • snadná instalace - uzavřený chladící okruh ve venkovním modulu
  • montáž na stěnu, nebo instalace čerpadla na zem
  • bezfreonové, k životnímu prostředí
  • přátelské chladivo R290

*) průměrná hodnota ve vzdálenosti 1m od stroje

Zásobníky na toalerní papír a dávkovače mýdla na www.meridahk.cz. Společnost EKOSAN nabízí služby v oblasti deratizace, dezinsekce a dezinfekce.