Fotovoltaika Pardubice

ROTH

Nároky na kvalitu životního prostředí se neustále zvyšují. To co nám pomáhá vytvářet tepelnou pohodu jsou i plošné vytápěcí a chladící systémy

Ať už jde o obytné budovy, objekty s kancelářemi a obchody, průmyslové a sportovní haly nebo venkovní plochy — to, co bylo ještě včera vyjimečné, je nyní samozřejmé: topné a chladící systémy s optimálním výkonem, které stále drží krok s individuálními požadavky. Proto ani nepřekvapuje, že se projektanti a stavaři při volbě moderního a pokrokového systémového řešení stále častěji rozhodují pro plošné vytápění a chlazení.

Dlouholetá inovační činnost firmy Roth významně přispěla k tomuto vývoji. Rozhodujícími kritérii při výběru topného a chladícího systému jsou, kromě komfortu uživatelů a architektonické volnosti, i úspora energie a hygiena, stejně jako ochrana životního prostředí.

Účinnost systémů pro plošné vytápění a chlazení firmy Roth zajišťuje každý den optimální, přesně nastavitelný průběh profilu teplot v místnosti. Negativní vlivy na prostředí v místnosti (například víření vzduchu, průvan nebo nahromadění tepla) patří tak minulosti. Průběh teplot v místnosti skutečně odpovídá téměř ideálnímu vytápění (viz grafy).

Kdo chce užívat všech předností plošného vytápění a chlazení, rozhodně vsadí na rozsáhlou nabídku systémů Roth. Firma Roth nabízí totiž pro nejrůznější požadavky nejen optimální řešení, ale doplní ho zároveň příslibem kvality a servisu, který si zaslouží důvěru.

Značné předzpracování ve výrobním závodě, univerzální možnosti použití, komponenty systému navzájem optimálně sladěné, dlouhá životnost a stálost hodnot jsou přednosti systému Roth. V systému jsou v plném rozsahu skloubeny veškeré přednosti plošného vytápění a chlazení.

Soubory ke stažení

Zásobníky na toalerní papír a dávkovače mýdla na www.meridahk.cz. Společnost EKOSAN nabízí služby v oblasti deratizace, dezinsekce a dezinfekce.