Fotovoltaika Pardubice

tepelná čerpadla vzduch-vzduch residential

Tepelná čerpadla vzduch-vzduch TOSHIBA patří již léta ke špičce ve svém oboru díky své invertorové technologii. Jednotky TOSHIBA je možné využívat pro vytápění i při nízkých venkovních teplotách (až -20°C).

Klimatizační jednotky řady DAISEIKAI v provedení „3 v 1" jsou nejen klimatizačním zařízením s nejlepšími energetickými parametry, ale přinášejí také komfort čističky vzduchu a ionizátoru vzduchu. Klimatizace DAISEIKAI se vyznačují nejúspornějším provozem a neuvěřitelně vysokým koeficientem využití energie.
Nejmodernější invertorová technologie umožňuje klimatizačním jednotkám Toshiba stanovit nová měřítka kvality. Nejnovější invertorová technologie Digital-Hybrid-Invertor přináší ještě větší uživatelský komfort a zvyšuje spolehlivost a přesnost provozu celého zařízení.

Varianta MultiSplit spočívá v možnosti připojení až 5 vnitřních jednotek na 1 společnou venkovní jednotku, přičemž je možno různě dle potřeby kombinovat vnitřní jednotky – nástěnné, mezistropní, DAISEKAI II a připravujeme i kazetové. Výkonný stejnosměrný frekvenčně řízený kompresor zajistí, že zařízení dosáhne velmi rychle požadovanou teplotu prostoru, kterou následně s velkou přesností a minimální spotřebou udrží.

Soubory ke stažení

Zásobníky na toalerní papír a dávkovače mýdla na www.meridahk.cz. Společnost EKOSAN nabízí služby v oblasti deratizace, dezinsekce a dezinfekce.